15248.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Ossendowski: A sötét Kelet árnyéka. The shadow of the gloomy East. Fordította Balassa József. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.