15058.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Keöpe Viktor: Cejlon, az éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos a hátsó borító, de egyébként jó állapotban.