15026.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Karl Baedeker: Italie Septentrionale jusqu'a Livourne, Florence et Ravenne. Leipzig-Paris, 1899, Karl Baedeker, LVI+516 p. 15. kiadás. Számos térképpel. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borÃtóval és lapokkal./ Linen-binding, spotty pages and cover, in French language. 15. Edition.