John Hagenbeck: India szigetvilága. (Ceylontól szumátráig.) Világjárók... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/318/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500001/John-Hagenbeck-India-szigetvilaga-Ceylontol-szumatraig-Vilagjarok-Utazasok-es-kalando~II1733151
1733151
15112
318
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: John Hagenbeck: India szigetvilága. (Ceylontól szumátráig.) Világjárók. Utazások és kalandok. Fordította Halász Gyula. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel.
: vörös_iván