15075.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete.) Fordította: Benedek Marcellné. Kalandos Utazások. Bp., 1932, Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, kijáró szennylapokkal, intézményi bélyegzővel.