15060.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Forbáth László: A megújhodott Mongolia. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas gerinccel, jó állapotban.