Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában I-II.kötet. A nagy sarkutatók szenvedései és győzelmei. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., 1931-1932, Szent István-Társulat, Stephaneum-ny. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval.