15081.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas gerinccel, jó állapotban.