Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 280

Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói tűzött papírkötésben, kissé foltos, kissé sérült elülső borítóval, de belül jó állapotban.
15108.

Rufpreis:
2 000 HUF
Rácz István: Ilyenek a finnek. (Bp.), 1944, Misztótfalusi, (Pápa, Főiskolai Nyomda-ny.), 105+8 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a fotók felvágatlanok, a papír védőborító részben hiányos, egyébként jó állapotban.
15109.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Pesterzsébet, Soroksár Budapest XX. kerületének múltja és jelene. (Tanulmányok). Szerk.: Lakatos Ernő dr. Lukács Mátyás, Nagy Ernő dr., Sütő Anna. Bp., 1972, Bp., XX. kerület tanács. Kiadói műbőr kötésben, a gerincen kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
15110.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vadas Ferenc: Tolna megye múzeumai. 1981-1985. Béri Balogh Ádám Múzeum Évkönyve. Szekszárd, 1986, Béri Balogh Ádám Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15111.

Rufpreis:
1 000 HUF
John Hagenbeck: India szigetvilága. (Ceylontól szumátráig.) Világjárók. Utazások és kalandok. Fordította Halász Gyula. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel.
15112.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vegyes könyvtétel, 8 db:  Dr. Csiszár Károly: Őrség. Szombathely, 1983, Vas Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos.  Dercsényi Dezső: Ják. Szombathely, 1983, Vas Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés, foltos.  Szövényi István: Kőszeg. (Három kiadása.) Szombathely, 1973-1982, Vas Megyei Idegenforgalmi Hivatal. 4.,6.7. kiadások. Kiadói papírkötés, foltos hullámos lapokkal.  Szombathely. Kánoni arborétum. Tájak-Korok-Múzeumok Kiskönyvtára 99. Bp.,1985, Tájak-Korok-Múzeumok. Kiadói papírkötés. Lébény. Szent Jakab templom. Tájak-Korok-Múzeumok Kiskönyvtára 117. Bp.,1982, Tájak-Korok-Múzeumok. Kiadói papírkötés, foltos. Szombathely. Székesegyház. Tájak-Korok-Múzeumok Kiskönyvtára 129. Bp.,én., Tájak-Korok-Múzeumok. Kiadói papírkötés. Változó állapotban, foltos.
15113.

Rufpreis:
1 200 HUF
Nagy József: Eger története. Bp. 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15114.

Rufpreis:
1 200 HUF
Budapest Története képekben 1493-1980. Képkatalógus 3/5 füzet. Szerk.: Sántháné Antal Sára, Sipos György, Szabó László. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteménye. Bp.,1991, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 300 példányban.
15115.

Rufpreis:
1 600 HUF
15116.

Rufpreis:
6 000 HUF
Zádor István: Budapest 1945.- - rajzai  Bp. (1945.) Officina. 4 sztl. lev. 28 t. Kiadói félvászon köitésben.
15117.

Rufpreis:
4 000 HUF
15118.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szelényi Károly: Veszprém. Veszprém, 1997,F. Szelényi Ház. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15119.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF