15791.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Dr. Reinbold Béla: Útmutató az élettani gyakorlatokhoz. Dr. Udránszky Lászlót elÅ‘szavával. Bp.,1914, Universitas, (Nyugat-ny.), XXIII+208 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, jó állapotban. ElsÅ‘ kiadás.