15823.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Brehm: Az állatok világa III. Emlősök. Párosujjú patások - Páratlanujjú patások - Talponjáró emlősök - Szirénák. Szerk. Dr. Éhik Gyula. Bp., Christensen és Társa, Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Aranyozott félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.