5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Az 1920. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1920, Tisza Testvérek, Pesti Könyvnyomda Rt., XIV+384 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.