1926. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátta Dr. Térfy Gyula. Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár. (Codex Hungaricus.) Milleniumi Emlékkiadás. Bp., 1927, Franklin-Társulat-Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.