15568.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Szabolcsi Hedvig: Régi magyar bútorok. I. Főúri és polgári bútorművészet. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 125 p. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval illusztrálva.