15544.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 8+734 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.