15720.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
Kodály, Zoltán: A magyar népzene. Bp., 1937, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. ElsÅ‘ kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borÃtóval, egy-két helyen piros ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal (12-15. p.), egy lap kijár. (73-74 p.)