Bengt Danielson: Gauguin élete Tahitin. Fordította: R. Szepessy Anna. Bp.,1967, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. 16 db Paul Gauguin festményes képeslappal.