16226.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Szili Leontin: Szerelmes muzsikusok. Bp.,é.n.,Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, szakadt elülső szenylappal. A szerző, Szili Leontin (1901-1987) által dedikált, dátumozva (1944., könyvnap.)