16510.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek. Bp., 1942, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé sérüléssel a gerincen, kissé laza fűzéssel.