Mai Magyar Múzsa 1930. Szerk.: Vajthó László. Bp.,1930, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.