16099.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
Arany János: Toldi; Toldi estéje. Bp., 1882, Ráth Mór. + Arany János: Toldi szerelme. Bp., 1882, Ráth Mór. Kissé kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban.