1899 Selmecbánya, Schemnitz, Banska Stiavnica; Honvéd szobor az 1848-49-es magyar szabadságharc emlékére, 1899. október 8-án leplezték le. Kapható Joerges Ágost özv. és fiánál 45. sz. / 1848-1849 Heroes statue, monument. Hungarian Revolution of 1848. (kopott szélek / worn edges)