13536.
318. Gelaufene Fernauktion
Poster
44 000 HUF
118,92 EUR, 129,41 USD
1936 "Egy nap a szabadban" Szociáldemokrata Párt népünnepélye a hűvösvölgyi nagyréten, plakát, jelzett (Fehér), restaurált, 94,5x62 cm / Hungarian social democrat party's poster, restored, 94,5x62 cm