12944. 318. Gelaufene Fernauktion Militaria
3 000 HUF
0 HUF
cca 1890-1900 Szöllőssy Ödön katonatiszt keményhátú fotója, Nagybecskerek, Oroszy Lajos, kopott, sérült, kartonnal, 22x14 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván