2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
1932 Hatschek és Farkas fotó-, optikai és rádiószaküzlet 70. képekkel illusztrált katalógusa. Bp.,1932, Athenaeum, 110+2 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott és sérült gerinccel.