11319.
318. Gelaufene Fernauktion
Gläser
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kis üveg tétel: Lux hámozott, csiszolt, metszett többrétegű váza, jelzett, apró kopásokkal, m: 19,5 cm + formába öntött pohár, d: 9 cm