Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Vasutas. Szén, papír, jelzett, kis sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/318/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Szegedi-Molnar-Geza-1906-1970-Vasutas-Szen-papir-jelzett-kis-szakadassal-60x44-cm~II1751939
1751939
10276
318
Beschreibung: Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Vasutas. Szén, papír, jelzett, kis szakadással, 60x44 cm
: vörös_iván