Jelzés nélkül: Bieder fiú portré cca 1850. Olaj, vászon, antik keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/318/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Jelzes-nelkul-Bieder-fiu-portre-cca-1850-Olaj-vaszon-antik-keretben-47C39735-cm~II1686130
1686130
10424
318
70000
Rufpreis:
70 000 HUF 189,19 EUR , 205,88 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Bieder fiú portré cca 1850. Olaj, vászon, antik keretben, 47×35 cm
: vörös_iván