Baranyi László(?-): Sötét utca. Rézkarc, papír, jelzett, 40x30 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/318/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Baranyi-Laszlo-Sotet-utca-Rezkarc-papir-jelzett-40x30-cm~II1749318
1749318
10011
318
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Baranyi László(?-): Sötét utca. Rézkarc, papír, jelzett, 40x30 cm
: moldován_péter