cca 1920-1940 Kerny István (1879-1963): Szilaj pásztorkodás a Hortobág... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/318/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Foto~19/cca-1920-1940-Kerny-Istvan-1879-1963-Szilaj-pasztorkodas-a-Hortobagyon-A-cifra-gulya-delel-~II1750009
1750009
12381
318
Photo
Beschreibung: cca 1920-1940 Kerny István (1879-1963): Szilaj pásztorkodás a Hortobágyon, A cifra gulya delel, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, a hátoldalán feliratozva, a sarkában kis sérüléssel, 21x16 cm
: pintér_henrietta