1961 Sz. Kovács Irén: Mi ez? Építészettörténeti társasjáték. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Leírással, saját dobozában, hiánytalan. + Művészeti kvartett, XIX. század magyar festészete