11077. 318. Gelaufene Fernauktion Antik
2 400 HUF
0 HUF
Albert Koehler&Co szecessziós ón pohár, jelzett, üveg betéttel (eredeti), az ón alj kopott, az üvegbetéten karcolással, 9,5x6,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván