Tóth Sándor (1933-) 1984. "MTESZ Csongrád Megyei Szervezete - Vedres István emlékérem" kétoldalas öntött bronzérem, bőrtokban (1270g/~132mm) T:2 kis patina / Hungary 1984. "MTESZ Csongrád Megyei Szervezete - Vedres István emlékérem" double-sided cast Br commemorative medallion in leather case. Sign.: Sándor Tóth (1270g/~132mm) C:XF small patina