16234.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Voronkova: Iskolás leszek. Fordította Árkos Antal. N. Knorring rajzaival. Bp., 1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.