16218.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Hárs László: Híresincsi szélmalom. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borító szélekkel. Fazekas Lajos rajzaival.