16239.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
Hana Ponická: Kisdugó. Fordította Nagy Erzsébet. Bozena Hajduciková illusztrációival. Pozsony, 1963, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.