16223.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
Bársony István: A rab király szabadon. Fantasztikus állatregény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomott félvászon-kötésben, rossz állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, a lapok egy részének a széle szakadozott, hiányos, pár lap kijár, az utolsó két lapon firka.