https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher und Dokumente mit günstigem Preis

Zahl der Lose: 79

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bayrak, J. M. - Fedaka, P. M.: Zakarpatskiy muzey narodnoy arhitekturi i bita. Uzhhorod, 1986, Karpati. Papírkötésben, jó állapotban. + Folk costumes Hungary 6 db színes diakocka
16172.

Bayrak, J. M. - Fedaka, P. M.: Zakarpatskiy muzey narodnoy arhitekturi i bita. Uzhhorod, 1986, Karpati. Papírkötésben, jó állapotban. + "Folk costumes Hungary" 6 db színes diakocka

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Győri utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Győr, 1959, Győr-Sopron Megye Tanácsa Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
16173.

Győri utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Győr, 1959, Győr-Sopron Megye Tanácsa Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
13
Szitnyai Jenő: Margitsziget. Bp., 1959, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírborító.
16174.

Szitnyai Jenő: Margitsziget. Bp., 1959, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírborító.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
2
Egry Margit, Wellisch Judit: Az Országház. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
16175.

Egry Margit, Wellisch Judit: Az Országház. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
16176.

Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Schweiz: Ostschweiz. München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 256.). Térképmelléklettel. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
16177.

Schweiz: Ostschweiz. München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 256.). Térképmelléklettel. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Italien: Südtirol-Trentino, westlicher Teil und Gardasee. München, 1965, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 247.). Térképmelléklet nélkül. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
16178.

Italien: Südtirol-Trentino, westlicher Teil und Gardasee. München, 1965, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 247.). Térképmelléklet nélkül. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
A Magas Tátra részletes kalauza 3. köt. 1. füz.: Kriván - Csubrina - Lengyelnyereg. Bp., 1917, Turistaság és Alpinizmus. Tűzött papírkötésben, kissé megviselt állapotban.
16179.

A Magas Tátra részletes kalauza 3. köt. 1. füz.: Kriván - Csubrina - Lengyelnyereg. Bp., 1917, Turistaság és Alpinizmus. Tűzött papírkötésben, kissé megviselt állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
2
Kobatsch, Rudolf: Wegweiser durch die Wirtschaftsverhältnisse von Österreich. Berlin, [1913], Welt-Reise Verlag (Volkswirtschaftliche Reiseführer 4.). Vászonkötésben, jó állapotban.
16180.

Kobatsch, Rudolf: Wegweiser durch die Wirtschaftsverhältnisse von Österreich. Berlin, [1913], Welt-Reise Verlag (Volkswirtschaftliche Reiseführer 4.). Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Carlyle: A francia forradalom története I. kötet: Fordította: Baráth Ferenc. Bp.,é.n., Révai. Második kiadás. Aranyozott egészvászon-kötés, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel.
16181.

Carlyle: A francia forradalom története I. kötet: Fordította: Baráth Ferenc. Bp.,é.n., Révai. Második kiadás. Aranyozott egészvászon-kötés, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
3
Jakopp, Ludwig Th.: Die Mittenwaldbahn und ihr Verkehrsgebiet. Praktisches Reisehandbuch. Innsbruck, 1913, Deutsche Buchdruckerei GmbH. Kicsit kopott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban..
16182.

Jakopp, Ludwig Th.: Die Mittenwaldbahn und ihr Verkehrsgebiet. Praktisches Reisehandbuch. Innsbruck, 1913, Deutsche Buchdruckerei GmbH. Kicsit kopott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban..

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
3
Hulej Endre, Ö. Kovács József: Wéber Ede és Helvécia. Egy svájci polgár Magyarországon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. h.n., é.n., Helvéciai Állami Gazdaság. Megjelent 3000 példányban.
16183.

Hulej Endre, Ö. Kovács József: Wéber Ede és Helvécia. Egy svájci polgár Magyarországon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. h.n., é.n., Helvéciai Állami Gazdaság. Megjelent 3000 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
3

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse