Rühl Lajos: Hajózástan III. kötet. Bp.,1967, Közlekedési Dokumentációs... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/317/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~2500011/Ruhl-Lajos-Hajozastan-III-kotet-Bp-1967-Kozlekedesi-Dokumentacios-Vallalat-Kiadoi-eg~II1746422
1746422
15666
317
Books: Technics
Beschreibung: Rühl Lajos: Hajózástan III. kötet. Bp.,1967, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Megjelent 350 példányban.
: tánczos_gábor