15180.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Luther, Carl J.: Das weiße Reich. Das Hohelied des Berg-Winters. Berlin, é. n., Verlag Ludwig Simon. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.