Dr. Siklóssy László: A magyar sport ezer éve II. kötet. Széchényi-Wesselényi és még egy nemzedék 1820-1874. Bp., 1928, Országos Testnevelési Tanács. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.