15154.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 800 HUF
1926-1927 Versenynaptár az 1925. évre. Második rész.+Versenynaptár az 1926 évre. Második rész. Bp., Magyar Lovaregylet, XXVIII+501 p.+XXVI+519 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé foltos, néhány gyűrött lapszéllel, ceruzás bejelölésekkel.