Horváth József: Bölcsészettörténet. I. kötet: Az ókori filozófia története. [Unicus, több kötete nem jelent meg.] (Átnézték: Antal Géza és Rácz Lajos.)
Pápa, 1914. Ref. Főiskolai Könyvnyomda. XI + [1] + 816 p. Aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban