Dr. Csiki Gábor: Hiszek egy istenben... Unitárius hitvallás. Cluj-Kolozsvár, 1926, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet, VI+2+158 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.