15052.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Sven Hedin: Az északi sarktól a déli sarkig. Második és harmadik rész. Átdolgozta: Mikes Lajos. Bp.,1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány kijáró lappal, illusztrációval, kissé foltos.