15026.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Pfizenmayer: Kelet-Szibíria őslakói. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára Bp., Lampel és Wodianer. Díszes aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.