15079.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Ossendowski 4 munkája: Állatok, emberek, és istenek. A sivatag népe, A Szahara lelke. A sötét Kelet árnyéka. The shadow of the gloomy East. Fordította Balassa József. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésekben