15074.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Cholnoky Jenő: A Föld titkai II. kötet: Jégvilág. 67 kép és 14 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner, (Hornyánszky V.-ny.), 231 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, volt könyvtári példány.