15590.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Henri Bergson: Tartam és egyidejüség. Hozzászólás Einstein elméletéhez. Bp., 1923, Pantheon Irodalmi Intézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.