Jancsó György: A magyar polgári perrendtartás rendszeres kézikönyve. I. kötet. Bp.,1912, Athenaeum, 450 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, de belül jó állapotban. Első kiadás. Csak I. kötet.